O MNIE

Architekt wnętrz

W 2002 roku rozpoczęła się moja przygoda z projektowaniem wnętrz. Dzięki wrocławskiej Akademii Feng Shui poznałam tajniki tworzenia niesamowitych aranżacji począwszy od stylu klasycznego, aż po całkowicie innowacyjne formy. Dzięki wiedzy pozyskiwanej od znamienitych nauczycieli zdobyłam tytuł eksperta feng shui. Zagłębiałam się w treści dotyczące psychologii wnętrz, a teraz stale poszerzam tę wiedzę, ponieważ jestem zafascynowana mnogością możliwości, jakie daje nam praktyka feng shui.

Mój kolejny wybór jeśli chodzi o dalszą drogę kształcenia padł na wrocławską Akademię Sztuk Pięknych. W tym miejscu moja pasja do aranżacji wnętrz poszerzyła się o chęć projektowania. Zapragnęłam łączyć ze sobą rozmaite faktury, mieszać kolory, odcienie, światło, tworzyć własne koncepcje eklektycznego stylu.

Całą wiedzę i wszystkie doświadczenia zdobyte w obu tych szkołach wzięłam głęboko do siebie i od momentu zakończenia edukacji cały czas się doszkalam. Obserwuję wszelkie nowinki związane z branżą, czerpię inspiracje i tworzę własne propozycje. W ten sposób powstają wnętrza, które odpowiadają wymaganiom osób o rozmaitych gustach. Aranżuję wyłącznie wnętrza z duszą, ponieważ jestem zdania, że to nie sztuka wybudować dom, sztuką jest sprawić by miał w sobie duszę.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Katarzyna Cichońska-Karge

Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu